Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2016, 20:29   #5
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Gong! Koniec czasu!

Wygląda na to, że nasz konkurs właśnie dobiegł końca! Czas więc wziąć się za podsumowanie i wyłonienie zwycięzców.

Trzecia edycja Weekendowego Grania niestety cieszyła się najmniejszym zainteresowaniem. Zakładam, że to przez wybór gry, choć trochę mnie to dziwi, bowiem Town of Salem jest wspaniałe! Może to przez te wymogi screenów, chociaż zaznaczę, że właściwie wystarczyło zamieścić tylko jeden zrzut ekranu, by wziąć udział w konkursie. No cóż, pierwszy raz zdarzyło mi się mieć więcej nagród niż uczestników, ale to nic straconego – co zostanie dzisiaj, to będzie do wygrania innym razem

No dobra, to może przejdźmy wreszcie do tych wyników.


Pierwsze miejsce zajmuje: Nami – za spektakularny popis jako członek mafii i doprowadzenia jej za swoją sprawą do zwycięstwa oraz za bogate opisy screenów!
Drugie miejsce zajmuje:
Warlock – za godne pochwały wystąpienie jako jailor i walka na śmierć i życie z kryminałem oraz za wyczerpujący opis swych przygód!
Trzecie miejsce zajmuje:
Mira – za poprowadzenie swoich niecnych ziomków do wygranej jako Godfather (czy raczej Godmother)!


I tak to by się prezentowało. Przynajmniej choć raz jestem w stanie obdarzyć wszystkich nagrodami Klucze z grami roześlę do Was przez PW w najbliższym czasie.

Nie przedłużając, na zakończenie chciałbym Wam wszystkim jeszcze raz bardzo gorąco podziękować za udział w mojej zabawie. Mam nadzieję, że spędziliście miło czas w mieście Salem, a otrzymane nagrody tylko przedłużą tę zabawę
Tak czy owak polecam Town of Salem wszystkim, także jeśli ktoś się nie załapał do konkursu, to mimo to powinien na własnej skórze przekonać się, jak to jest, kiedy ktoś próbuję cię zaciągnąć pod stryczek

Temat pozostanie otwarty do północy, także moi zwycięzcy mają jeszcze czas wymienić się opiniami i sobie wzajemnie pogratulować.
Ja tymczasem żegnam się z Wami wszystkimi i jak zawsze do zobaczenia w grze! Trzymajcie się!
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline