Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 10:16   #4
Khalida
 
Reputacja: 474 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kroki. Zbliżające się kroki, na dodatek. Ktoś przy niej ukucnął. Chciała go złapać, ale nie udało sie - poruszyła jedynie nie znacznie dłonią.
Woda. Ból... Spróbowała złapać naczynie z wodą, ale nie udało sie jej to. Co chwila jeszcze próbowała to zrobić, jednak zaprzestała gdy woda się skończyła. Z trudem rozwarła powieki i spojrzała się na swego wybawcę.
Słońce było oślepiające, nic nie widziała.
- Jesteś... Aniołem Śmierci...? - próbowała powiedzieć ale z jej gardła wydobył sie tylko słaby szept.- Wody... - dodała jeszcze, co bylo już wyraźniejsze. Tak bardzo chciało jej się pić!
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline