Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2016, 10:36   #146
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Własnie mam czas by to wszystko skomentować.

Dla mnie jakaś paranoja że tak dobry gracz jak Ulli rezygnuje z sesji.

Wszystko zaczęło się od moich postów, które miałybyć żartami i nawet odpwoiednie emotikonki wstawiłem. Myslałem że jest to bardzo czytelne.

Ulli to wziął na serio. Nie taki był mój zamiar. Chyba wszystkim się przyda trochę luzu.

O samobójstwie napisałem tak o bez większych przemysleń. Natomiast drugi post o mysleniu poza grą był skierowany do Hakona, który chciał dogadać się z Ullim w komentarzach(!) co ich postacie beda robic w sesji. Dla mnie to jest metagaming. Checie coś zrobić razem to dogadajcie się w sesji Zresztą napisałem to też z przymrużeniem oka bo nie ja jestem MG i to do niego należy ostateczny głos, nic mi do tego.

Następnie MG nie bierz nic do siebie, jako że prowadzisz pierwszy raz. Wszystko dobrze zrobiłeś tylko coś Ci się gracze nie zgrali :P

Ja wolałbym zostawić Ulliego w grze a pozbyć się drugiego szkodnika, który jest ciągle nastawiony na atak i pewnie zrobi Ci jeszcze nie jeden problem ale to Twój wybór

@ ULLI

Nie ma żadnej spiny. Potrzeba wiecej by mnie zniechęcić. Wszystko jest w porzadku.

Tak szybko się mnie ze wspólnych sesji nie pozbędziesz. Bardzo podoba mi sie Twoja gra jak i prowadzenie i po tej sesji zdania w negatywną stronę nie zmienię

Pozdrawiam wszystkich i post ode mnie jakoś pewnie jutro
 
Dnc jest offline