Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2016, 13:52   #1
Astrarius
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Astrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumny
[Komentarze] Piekło w Gębie II

Dobra, witam jeszcze raz na mojej sesji

Zasada, której musimy się trzymać:
Coś nam się nie podoba? Dajemy znać MG. Jeżeli sprawa ma się do mojego prowadzenia, mechanizmów sesji, zaistniałej sytuacji w grze, może pisać tutaj. Do tego służy ten temat.
Jakiekolwiek prowokacje i krytyka innych graczy jest zabroniona. Jeśli już ktoś ma poważne uwagi odnośnie współgracza, kieruje je do mnie na PW. Upomnę go, jeśli to uznam za stosowne.
Żartujmy sobie, rzucajmy luźne uwagi, ale wszystko w ramach sesji i zdrowych relacji RPGowych. Wiem, że mam do czynienia z inteligentnymi, dojrzałymi osobami, które wiedzą, co w tych granicach leży i kiedy je się przekracza. Mogę upominać w drobnych sytuacjach, a ostrzegać poważniejszych. Sytuacja się powtórzy po ostrzeżeniu- przykro mi. Dla dobra sesji winny musi opuścić grę.

Skoro mamy tę oczywistą część za sobą, przechodzimy do rzeczy bardziej organizacyjnych.
Doc drużynowy
Jeśli postacie mają możliwość konsultacji, zaplanowania czegoś, to możecie tam ustalić, co robicie. Dłuższe dialogi z npcami też mogą się tam odbywać. Wszystko finalnie i tak ma trafić do posta. Pamiętajcie, doc służy nam za pomoc, nie przenosimy tam sesji. Jest przy tym opcjonalny i jeśli ktoś się bardzo z nim nie lubi, to może odpisywać w wątku. Wszystko jest kwestią ugadania i naszej wygody.

To chyba wszystko, co mam na razie do powiedzenia. Miłej gry, dobrej zabawy i lecimy dalej!
 
Astrarius jest offline