Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2016, 00:21   #2
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Odniosę się do sesji Przebudzenie, bo aktualnie w niej gram. Jest to sesja nieszablonowa, inna od zdecydowanej większości sesji D&D, gdzie fabuła nie polega na wyżynaniu w pień hord przeciwników, a bohaterowie nie są standardowymi murderhobo, których ręce świerzbią na widok przysłowiowego goblina i jego lootu.

Pomimo, że prowadzę DDki prawie 10 lat to sesja Nami natchnęła mnie bardziej niż jakakolwiek inna i zmieniła nieco mój sposób patrzenia na sesje (czego w swej ignorancji się nie spodziewałem ).
Myślę, że nie ma żadnych przeciwskazań by osoby niezaznajomione z mechaniką Pathfindera wzięły udział. Gramy bardziej fabułą, niż cyferkami, ale mechanika wciąż funkcjonuje tak jak powinna - po prostu jest mniejszy nacisk na nią stawiany.

Z ręką na sercu polecam MG, ja z pewnością wezmę udział w kolejnych jej sesjach
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 17-06-2016 o 01:06.
Warlock jest offline