Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2016, 00:13   #5
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Po prawdzie największą trudnością jest stworzenie postaci, ale w tym chętnie pomogę. Reszta ma już mniejsze znaczenie, a jeśli się zna czwartą edycję lub piątą to nie powinno być najmniejszych problemów.

Teoretycznie Nami mogłaby się nauczyć piątki, bo i łatwiejsza jest, ale wątpię by jej się chciało. Z tego samego powodu nie chce mi się uczyć BRP czy Zweihandera, choć podstawy obu znam i uważam za bardzo przyzwoite systemy. Czyste lenistwo po prostu, dlatego warto dołączyć, bo nikt nie będzie kazał wam czytać stosów podręczników, a stroną mechaniczną zajmie się Nami i Flamedancer (bądź ja). Dużych wymogów nie ma, a może komuś przypadnie ten system do gustu. Jego ogromną zaletą jest fakt, że jest w pełni darmowy i bazuje bezpośrednio na jednej z najpopularniejszych edycji D&D. Także zachęcam, nawet fanów storytellingu

P.S. Spodobało mi się określenie McKarczma
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline