Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2016, 01:28   #6
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Ja mogę dodać, że sesja będzie krótka, planuję jakoś to zawęzić do niedługiej opowieści. Wymaganiami moimi są jedynie barwne posty. Rozdaję PDki nie tylko za walki, ale też za część fabularną. Gdy widzę, że gracze rozwijają swoją postać oraz wkładają wiele chęci w posty, są ambitni i kreatywni, to tym chętniej i więcej rozdaję expa. Zazwyczaj od 50 do 150PD. Dlatego wcale nie trzeba być jakimś zabijaką, aby rozwijać swoją postać mechanicznie.

Pathfindera nie trzeba znać, bo sama nie znam go od podszewki, ale mam Warlocka, Flamedancera oraz SRD, które wyszukuję poprzez cudowne google. Na większość prostych pytań graczy znam odpowiedź, jeśli nie znam to wyżej wymienieni Panowie na pewno wiedzą W sumie sesja jest też dobrym miejscem do nauki lub zapoznania się z Pathfinderem, jeśli ktoś ma taką ochotę. Dla mnie najważniejsza jest fabuła i storytelling, po prostu walki wolę rozwiązywać mechaniką.

Ponieważ to piekło, dochodzi tabelka "Okaleczenia", którą uzupełniam o rany. W sumie wszystko można podejrzeć w sesji i komentarzach do niej.
Jeśli nie będzie chętnych, to nic się nie stanie, ot sesję zrobię dla tych, co chcą, albo po prostu nie odpalę i poczekam do września, gdzie w Akcie II będę kontynuowała aktualną przygodę. Do niej jednak nie planuję robić rekrutacji dodatkowej, choć wciąż jestem otwarta na kontakt PW. Zawsze mogę pomyśleć (:


PS: Wymagam 18+
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 18-06-2016 o 01:37.
Nami jest offline