Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 10:14   #6
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
No ok

Ja za to lubię i cenię sobie solówki WoDowe z punktu widzenia gracza. Zdaję sobie sprawę, że są też dużo bardziej wymagające dla MG, bo gros pracy spada na jego/jej barki: świat, NPCe, scenariusz, i cała ta otoczka. Ale lubię móc sobie poszaleć, mam odczucie większej wolności i braku ograniczeń jakie pojawiają się w sesjach teamowych.

Jako MG lubię solówki, bo mogę się w nich wyszaleć z drugiej strony ekraniku MG. Z odpowiednim graczem mogę wykorzystać każdy aspekt jego postaci, nieograniczając się jedynie do ścieżki scenariusza.

Zespołówki też mają urok o ile nie są przeładowane graczami, szczególnie na PBFach. Więcej niż 2-3 graczy imho wogóle nie ma sensu, bo traci się zbyt wiele z postaci, zarówno jako gracz jak i MG.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 20-06-2016 o 10:17.
corax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem