Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 17:48   #7
Lavi

Lavi's Avatar

Reputacja: 190 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Dreptałem przez pustynie, moja nogą napiepszała mnie niemiłosiernie. Zakląłem cicho pod nosem "Kur... piedolo.... buty". Musiałem jakoś z tym butami wytrzymać, jak tylko dotrze do jakiegoś miasta lub wsi muszę zdobyć nowe buty lub załatwić sobie jakąś miękką podeszwę. Nagle w oddali zobaczyłem jakieś postacie, przez ten gorąc nie widziałem kto to lub co robią. Wydawało mi się jakby jedna z nich sterczała na drugą. Pomyślałem sobie "a co mi tam, może będą wiedzieć gdzie jest jakaś wieś". Zmierzałem w ich kierunku, powoli by lepiej się im przyjrzeć, broń jak zawsze miałem w pogotowiu gdyby czasem próbowali mi coś zrobić. Gdy zbliżyłem się na jakieś 5 metrów zobaczyłem jakiegoś szamana sterczącego nad jakąś kobietą. Popatrzyłem na oboje po czym powiedziałem:

- Hej kowboju nie wiesz gdzie jest najbliższe miasto ? - zapytałem twardym głosem, patrząc na niego spod kapelusza kowbojskiego a w ręku trzymając mojego SPAS 12 mnie więcej w połowie. Czekałem na jego reakcje.