Wątek: Arkadia LpMUD
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2016, 20:26   #10
Sither
 
Sither's Avatar
 
Reputacja: 1 Sither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłośćSither ma wspaniałą przyszłość
Na pewno nie zamierzam zgłaszać takiej rzeczy dla TWOJEJ zachcianki, bo TOBIE gra się nie podoba, podczas gdy są ludzie którzy grają w nią z przyjemnością Wierz mi, że nie brakuje takich osób. Ale ok, tobie gra nie przypada do gustu, to najlepiej jakby jej w ogóle nie było Cudna logika.
I nie wiem skąd ty bierzesz informacje, naprawdę! Sporo osób zarabia wciąż na rybach, nie brakuje też zielarzy a zioła wciąż działają... I skąd wniosek że znajomość świata przeszkadza w grze? Nie odczuwam tego wcale.

A moje skromne wrażenia z wizami mam jednak pozytywne, nigdy nie odczułem ich jako napuszonych buców, jakimi ich kreujesz. Może po prostu mieliśmy inne doświadczenia, ale to jest właśnie dobry powód aby nie skreślać tego tytułu bazując tylko na Twojej opinii.
 
Sither jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem