Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2016, 14:06   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mam nadzieje że nie przedobrzyłem z kozaczeniem postaci? W załączonym filmiku było kilka technik to Magnus spróbuje wykorzystać je wszystkie. Oczywiście to są zamiary mojej postaci na ile mu się uda decydujesz ty

Co do pistoletu gangsterzy w dawnych czasach często stosowali broń domowej roboty https://en.wikipedia.org/wiki/Improvised_firearm

A w Ameryce w tym okresie to podobno było jeszcze popularniejsze bo państwo konfiskowało prywatną broń na potrzeby armii choć nie wiem na ile to prawda bo czytałem tylko w necie bez potwierdzenia.

Ładnego avatara wybrałaś tak wykadrowany jakby Tardis wlatywała w błękitną różę mój to portret Igora Stravinskiego pędzla Jacques- Émile Blanche z 1915 roku wiem że trochę staromodnie jak na 1929 ale Magnus był hipsterem zanim to było modne

EDIT:
Mam już koncept posta ale przez tą pogodę nie mam siły się zabrać postaram się dać dzisiaj.

EDITdruga
To o wrzątku i sodzie to mądrości działkowe mojej mamy
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-06-2016 o 13:10.
Brilchan jest offline