Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2016, 16:13   #10
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bambusta Zobacz post
Dzięki wszystkim za pomoc
jeżeli chodzi o Children of the Horned Rat to znalazłem już i po angielsku i po polsku, nad rozwinięciami itp. to jakoś się pomyśli. Podręczniki Realms of Chaos - The Lost and the Damned i Realms of Chaos - Slaves to Darkness to gdzieś poczytałem że więcej tam rzeczy do bitewniaka, ale mogę sonie poczytać, a nieoficjalny dodatek Waaagh! już dorwałem nawet ciekawy.
Jeżeli chodzi o przejście na 2 ed. to raczej odpada wiecie moja drużyna ma 30+ :P i więcej przez ten czas zebraliśmy materiałów do 1 ed. i nie chce nam się na drugą przechodzić.

dzięki
W StD jest kultowa tabelka k1000 mutacji. Bestiariusz jest i pod WFRP i pod WFB. Artefakty, itp.
 
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem