Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 22:25   #1
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
(Autorska)Antykreator

Antykreator




Witam serdecznie na mojej rekrutacji do sesji pod tytułem”Antykreator”!,opartej na prozie M.L.Kossakowskiej(miło by było,żeby gracze orientowali się w temacie ale nie jest to konieczne)
Najpierw kilka słów o świecie i jego realiach:
Pan stworzył świat i zapowiedził ostateczną walke ze Złym,nikt jednak nie wie kiedy to ma nastąpić.
A potem Pan odszedł.
Archaniołowie podzielili się władza nad niebem Gabriel zasiadł na tronie namiestnika,Michał obiął władzę nad Zastępami Niebieskim,Razjel z kolei jest najpotężniejszym magiem w Królestwie.W Głębi zaś panuje całkowita anarchia i kompletny chaos Lucyfer cały czas musi walczyć z piekielnymi wataszkami i mroczną arystokracją o utrzymanie władzy.Jest jeszcze Limbo „ziemia niczyja”, w której najlepsze lokale,kasyna i burdela są własnością Asmodeusza najlepszego przyjaciela Lucyfera.
Potrzebuję 6 graczy – najlepiej 3 demony i 3 anioły.Od razu chcę zaznaczyć,że granie postacią anioła nie determinuje dobrego,a demona złego charakteru.W tym świecie granice dawno się zatarły,a skrzydlaci i mroczni są bardzo ludzcy.Anioł może być: Członkiem Szarańczy(elitarna ciężka kawaleria),Szeolitą(komando niebiańskie) lub jednym z „Dziei zamętu”(paskudne towarzystwo w służbie Pana formaja szalonych straceńców),demonoy mają większą dowolność(choć chiała bym jednego który należy do Hereb Seradel-kruków śmierci komanda głębi).Broń zarówno biała jak i specjalna broń palna oraz magia, dopasujemy to już do konkretnych postaci. Zapraszam do tworzenia Kp(imię,rasa,historia) i zadawania pytań.
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 12-05-2007 o 17:20.
MigdaelETher jest offline