Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2007, 22:02   #1
Kościej
 
Kościej's Avatar
 
Reputacja: 1 Kościej ma wyłączoną reputację
Lightbulb Piraci, kamraci joho.

Wszystkie dwie sesje które prowadziłem nie wypaliły. Moze poprostu nie mam do tego talentu, ale do trzech razy sztuka itd. Poprostu wpadł mi do głowy fajny pomysł na ssję i chciałbym go zrealizować. Będę potrzebował od trzech do sześciu graczy, którzy wcielą się w załogę galeonu, pływającego po morzach w moim autorskim świecie. Oczywiście czasem też będziecie schodzić na ląd do karczem, kuźni czy innych sklepów, lub by poprostu puścić wioskę z dymem i ułożyć ciała w stos na rynku. Jeśli chodzi o świat, to jest pełen fantasy. Jest trochę muszkietów i nie doskonałych armat, ale głównie występuje broń biała. Potrzebuję żeby choć jeden z graczy znał się nieco na okrętach, żeby mógł mi pomóc w projektowaniu pływającego złomu na świecie. Ale teraz przybliżę trochę sytuację w jakiej się znajdziecie.
Przede wszystkim na morzach świata zwanego Pionon są dwie frakcje: Flota Dragańska i Piraci Księcia Sylwakusa. od posunięć graczy będzie zależało czy dołączycie do Dragi czy Piratów.
Powiem jeszcze że przyjdzie wykonywać wiele różnych zleceń, nie mających związku z konfliktem morskim, gdyż na lądzie jest nie lepiej. Orki i Uruki rozmnożyli się, a duża ich liczba zgroziła samotnym osadom, takim jak pustynne Cavelger. Zielonoskórzy wychodowali też super-Uruki tzw. Uruki Pallanium. Na dodatek przekabacili na swoją stronę hordę innych wrednych i śmierdzących istot (olbrzymy, gobliny, minotauty, gorgony itd.) i zamieżają upomnieć się o władzę w ludzkiej części świata Piononu. Zadaniem drużyny graczy będzie równierz powstrzymanie sił ciemności, które chcą przeniknąć z innego świata.
Co do karty postaci:
-Imie i Nazwisko (wiadomo)
-Wiek
-Rasa (każda z wyjątkiem wyżej wymienionych, oraz smoków. Zgodzę się najwyżej na półsmoka, lub smokokrwistego.)
-Historia
-Opis
-Ekwpunek (Bez przesady. 7 rzeczy max.)
-Przedmiot specjalny ( max. 1 jakiś frgment biżuterii o magicznych właściwościach, zwierzątko które wam pomaga, kawałek szaty, obraze itp.)
-Strój
-Broń (poboczna, dodatkowa i trzecia)
-Zdolności (max. 3)
-Umiejętności (max 3, a potem dojdą nowe)
-Miejsce no okręcie (potrzebuję jednego kapitana, jdnego pierwszego ofiera, dwóch kanonierów, sternika i majtka-kucharza)

Informacja na przyszłość: Kto pierwszy ten lepszy. jeśli pierwsza osoba nadeśle mi KP w której jest "miejsce na okręcie: kapitan", to druga osoba nie może już być kapitanem. KP proszę zamieszczać w tem dziale.

Do zobaczenia na wodach Piononu.
 
__________________
ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY PISZESZ GŁUPIE POSTY BÓG ZABIJA KOTKA!
Kościej jest offline