Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2016, 19:05   #3
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wow super z chęcią zagram we wszystkie propozycje co do X-MENów mam pomysł na postać mutanta o którym ci pisałem tak właściwie to przy drobnych modyfikacjach wpasuje się w każdą propozycje. Super silny mutant z problemami z prawem przez ciężkie układy rodzinne...

Najchętniej jednak zagrałbym w Young Justice gdyż mam postać dziesięcioletniego syna Flasha i boginki jeziora z innego wymiaru młody narodził się w wyniku sesji solowej w której miałem szczęście grać http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...valley-10.html ([Justice League]Hero From The Valley)

W wielkim skrócie Barry został przyzwany do wymiaru Fantasy żeby pomóc uwolnić tamtejszy świat od mrocznego lorda który go opanował. Wspomógł resztki tamtejszych herosów i wrócił do domu a po roku odwiedziła go stuknięta niebiesko włosy synek ( w wymiarze bogów czas płynie inaczej) którego wysłali żeby nauczył się kontrolować moc było to tuż po tym jak Kid Flash poświęcił życie w walce z Reach. Koncept to mniej więcej Impuls z oryginalnego komiksu Young Justice (1988) skrzyżowany z moim Jazzmanem

Największy problem miałbym chyba z postaciami kanonicznymi w Tundersach ale chyba wziąłbym Shockera bo bardzo podobał mi się fanfiction o nim i sądzę że można by coś ciekawego z tego wyciągnąć The Shocker Legit / Fan Fic - TV Tropes
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-06-2016 o 20:22.
Brilchan jest offline