Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2016, 09:03   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pip przecież ty i tak w 9 na 10 przypadków nie używasz mechaniki od siebie mogę dodać że Kenshi bardzo sprawiedliwe prowadzi ST i ani razu nie poczułem się skrzywdzony. Do tego wykorzystuje "zachaczki" które mu się wpiszę w KP można z nim dogadać szczegóły ale widać że ma wszystko porządnie rozplanowane

Gorąco POLECAM tego MG sam już wysłałem wstępne szkice postaci może tym razem Rick będzie miał więcej szczęścia ? choć trochę mi żal że Young Justice i Dzieci Atomu przegrywają a ja lubię grać smarkaterią

Trochę się obawiam Tundersów bo nie bardzo mi idzie odgrywanie postaci kanonicznych Gambita totalnie zawaliłem :P jak na razie wyszedł mi tylko Iron Man alkoholik w miarę dobrze :P
 
Brilchan jest offline