Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2016, 02:17   #1
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Oda do Nowego Świata

Witajcie w komentarzach do Ody do Nowego Świata! Rozsiądźcie się wygodnie, ponieważ porządek multiwersum w tym miejscu może się zawalić.
A tak na serio - po prostu będzie to miejsce na... komentarze. W sumie nie do końca wiem cóż więcej mogę tutaj napisać, więc od razu przejdę do szybkiego spisu zasad.

1. Piszemy w trzeciej osobie.
2. Avatary preferuję w rozdzielczości 200x300px.
3. Częstotliwość postów wynosi 6 dni dla Was i trzy dni dla mnie. Jeśli akcja na GDoc'u się przedłuży, to ten punkt może ulec chwilowej zmianie, o której poinformuję.
4. O nieobecnościach dajemy znać. Najlepiej tutaj.
5. Starajcie się jak najlepiej rozwijać swoją postać - zależy mi na psychice i emocjach. Da Wam to pole do popisu jeśli chodzi o posty.
6. Google Doc -> KLIK

Hm. Jeśli pojawią się jakieś niejasności, to prosiłbym o pisanie do mnie. A tymczasem życzę Wam powodzenia!

Mój post pojawi się do wtorku. =)
 
Flamedancer jest offline