Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2016, 12:42   #2
Schan
 
Schan's Avatar
 
Reputacja: 1 Schan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłośćSchan ma wspaniałą przyszłość
Ho ho Redoran..

Niecałe dwa miesiące temu się zarejestrowałem, wracając po pięciu latach do gier tego typu. I choć Redoran jest marką znaną od wielu, wielu lat tak nie mogę się odnaleźć w krainie. Zaczepić o coś, o kogoś.

Nie obarczam winą za to krainy tylko siebie. Nie mam pomysłu, weny i czuje się stary.

Może coś z tego będzie jeszcze.. na razie loguje się raz w tygodniu, by odsprzedać punkty treningowe:P

Mając jako takie obycie z tego typu grami(może z zamierzchłych czasów ale jednak), potrafię, jak mi się zdaje, dostrzec to i tamto i ocenić.
Uprzedzam, że nigdy ni kontaktowałem się z administracją. Ocena zarazem jest subiektywna, wynika z doświadczeń konkretnego gracza.

Gra oferuje sporo zabawy. Ludzi dość sporo. Bugi się zdarzają ale są systematycznie eliminowane. Co chwila jakiś update, ewent, wieść etc.
Wiele aktywnych osób.
Widać, że to żyje, ma się całkiem dobrze i będzie trwać...
Będąc tak mało aktywnym graczem doświadczyłem przez miesiąc więcej pozytywnych przeżyć, niż w krainie której oddałem swe serce przez kilka(lub więcej) lat.

Pozdrawiam
 
Schan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem