Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2005, 23:30   #15
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Powiem wam czuję sie nie potrzebny. Jesteście grupa osób która cieszy się ciepłem ogniska. I to mnie cieszy. miło tak czytać o ludziach/elfach/krasnoludach(LPR kazało dpopisać też niziołki) którzy bawią sie mimo trosk codziennego życia. Tylko tak dalej
Szkoda że nie ma więcej osób, ale może za niedługo spełnia się nasze/moje marzenia o kilku dodatkowych graczach.

[ Dodano: 2005-04-21, 09:04 ]
A Hood ja już zasiałem ziarno, więc czekam tylko na wasza akcje. Bo co teraz mam opisać? Jeżdzca bezgłowy?(hmm dobry pomysł wiec jakby nie patrzec to wy musicie sie zgadac i ruszysc z miejsca. Bo wyobraz sobie że nie chce rzucic na was hord chaosu ot tak żebyscie zaczeli dzialac.
Nie ma to jak tłumaczenie sie MG dlaczego coś nie wychodzi 8) .
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline