Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2016, 22:11   #7
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Odpis wisi.

Nie spieszcie się, bo mam jeszcze trochę prac organizacyjno-porządkowych. Brakuje kilku KP na Obsidian Portal, ostatnich KP nawet nie sprawdziłem od strony zasad, kilku postaciom muszę dać dodatkowy język, a jeszcze arkusz ekwipunku... Do końca tygodnia wszystko powinno już hulać na cacy.

Poker jak najbardziej może być.

Wszyscy jesteście 75 XP do przodu, a Ereszkigal, Katon i Kilgore dostają Inspirację.

Jeśli dacie mi na pw swoje adresy email, to będę mógł dodać Was do Obsidian Portal jako graczy. Warto, bo będziecie mieli wtedy dostęp do wszystkich mapek, handoutów, itp.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 12-07-2016 o 22:27.
Lord Cluttermonkey jest offline