Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2016, 23:46   #5
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wzór Karty Postaci

Racja, przydałby się wzór

Cytat:
Avatar:
Imię:
Nazwisko:

Pseudonim:
Pozycja nieobowiązkowa. W końcu nie każdy ma pseudonim.
Moc:
Pozycja nieobowiązkowa. Jeśli zdecydujecie się na posiadanie jakiejś, to bazowo wklejam koszt tej mocy. Im jest silniejsza, tym większą krzywdę wyrządzę postaci
Artefakty:
Pozycja nieobowiązkowa. Nie musicie mieć artefaktów, a jeśli chcecie jakiś mieć, to nie musicie wybierać z podanej w "Pandemonium" listy. Tam znajdują się przedmioty przykładowe. Nie narzucam limitu mocy i ilości. Jeśli chcecie się nimi obwiesić, proszę bardzo. Ale wszystko wiąże się z dodatkowymi kłodami pod nogi
Wygląd:
Charakter:
Historia:

Nie musi być długa. Wystarczy, żebym znał najważniejsze części życia.

Długość

Ciężko powiedzieć.
Mogę zdradzić, że planuję zakończyć sesję po 8 turach, lecz nie przywiązujcie się do tej cyfry. Moje sesje zwykle trwają dłużej, dlatego z projektu na projekt skracam je coraz bardziej drastycznie.
To wiąże się z kolejnym aspektem.


Dialogi

Dialogi muszą zakończyć się w jednej turze. Nie chcę, by po 4 tygodniach nadal trwała ta sama rozmowa, bo to strasznie rozwleka. Każdy mój post będzie pchnięciem akcji do przodu.
Jeśli nie uda się wyrobić z rozmową w 7 dni, to ewentualnie możemy pomyśleć o jakimś mało inwazyjnym wydłużeniu tury. Niemniej takie wypadki będą okazjonalne.
A idąc za ciosem...


Google Doc

W przypadku grupowych rozmów z NPC - tak.
W przypadku personalnych rozmów z NPC - wedle woli.
W przypadku rozmów między graczami - wedle woli.


Jeśli jakiś element nie pasuje (częstotliwość, sposób dialogowania, ...), to dajcie znać. Pomyślimy czy da się coś z tym zrobić
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 14-07-2016 o 23:49.
Alaron Elessedil jest offline