Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2016, 21:32   #10
Fyrskar

Fyrskar's Avatar

Cytat:
3) Zróbcie sobie ten test: Which 'Game of Thrones' House Are You? - Quiz - Zimbio. Po czym napiszcie mi co wam wyszło i w 5-6 zdaniach czy się z tym zgadzacie i dlaczego . Wiem, że to brzmi dość zabawnie, ale to ma mi ewentualnie pomóc dobrać drużynę, jeżeli miałbym problemy po dwóch pierwszych krokach.
Z testu wyszło mi, że jakiś krewny musi czyścić Littlefingerowi wieżę na Paluchach z owczego łajna. Wątpię, by miał coś przeciwko temu, że padło na mnie. Ja osobiście parę argumentów przeciwko bym znalazł. Nie przepadam za wilgocią tamtejszych stron.

Zareklamuję też ulubioną odtwórczynię utworów ze Świata Lodu i Ognia. (Co ostatnio przesłuchaliście?)

Cytat:
Wszyscy którzy chcą połączyć z nami siły prosimy o kontakt z Asenat w celu dopracowania wspólnych założeń. Poszukujemy sióstr, braci, zaprzysiężonych rycerzy, wszelakiej maści kuzynów od biedy dzieci. Nie będziemy was pewnie jakoś ograniczać wszak rodziny się nie wybiera Lepiej być z nami niż przeciw nam nawet w rekrutacji
Podeślę ci w prywatnej wiadomości koncept i dogadamy spójność z zamysłem Asenat i Twoim.

Kiedy już to ugadam, to wyślę to razem z opisami lokacji i postaci szacownemu mistrzowi.

Na koniec jeszcze pytanie do ogółu chętnych na grę - są jacyś chętni na zagranie spadkobiercą rodu? Myślę nad zagraniem drugim/trzecim synem, ale wolałbym, żeby prawowity dziedzic był wytworem i zabawką w rękach innego gracza.

Fyrskar jest offline