Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2016, 19:20   #5
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Kolejny post już wisi!

Pozwoliłem sobie na krótki opis walki, ponieważ właściwie zrobiliście to za mnie, za co jestem Wam bardzo wdzięczny. Co do Twierdzy - nie mam dla niej żadnego planu przygotowanego (znaczy na kartce), a za dokładniejsze opisywanie zabiorę się dopiero następnego dnia w grze.
Ogólnie to jest moment na roleplay. Nie mam zamiaru nic na Was rzucać (np. inkwizytorów z szafy), więc możecie się pobawić.

Tak na dobrą sprawę to możecie zrobić co chcecie, tylko mnie wcześniej poinformujcie. GDoc jest do Waszej dyspozycji. Jeśli będziecie chcieli gdzieś wyjść i wejść do wnętrza "przerośniętej baszty", to będę robił dalsze opisy, zapewne już w GDoc'u - prywatnym bądź głównym.
 

Ostatnio edytowane przez Flamedancer : 17-07-2016 o 19:23.
Flamedancer jest offline