Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2016, 22:18   #1
Manoni
 
Reputacja: 1 Manoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodzeManoni jest na bardzo dobrej drodze
Talking [Diadem] Wymyślona przygoda

!!!! Witajcie Fani Gier Fabularnych !!!!

Jako iż mam wakacje i co za tym idzie mnóstwo czasu poszukuję kilku osób które by zagrały sesyjkę. Celem tego przedsięwzięcia jest chęć napisania przeze mnie opowieści Fantasy (której nie mam zamiaru wydawać na sprzedaż bardziej chcę ją napisać dla siebie i dla osób uczestniczących w tym przedsięwzięciu) poprzez rozgrywkę w grę fabularną. System gry będzie opierał się na moich notatkach,wyobrażeniach i w naprawdę mały stopniu na systemie Diadem . Bazę niektórych postaci już mam tylko potrzebuję osób które się w nie wcielą. Do gry nie trzeba być wyjadaczem w grach fabularnych (co jest dla mnie nawet lepszym rozwiązaniem) .Prosiłbym także aby kobieca część tej strony także zainteresowała się tematem.
Warunkiem jaki chciałbym żeby każda osoba chętna do pomocy spełniła : (z gwiazdką nie są konieczne)
-Szczere zainteresowanie pomocą i to przedstawicieli obu płci
-Czas na rozmowę (albo na czacie albo na skypie/wideorozmowie)
-Zgranie w drużynie (chodzi mi tu najbardziej o dogadywanie się)
-Wolne po godzinie 16 w piątki i soboty ,a w niedziele po 17
-*Umiejętność wcielania się w rolę
-*Bycie osobą której nie przeszkadza że nie opieram się na jakimś systemie gry

Od razu uprzedzam że ilość miejsc jest ograniczona i pomoc ta może być bardzo rozciągnięta w czasie.
Zainteresowanych proszę o kontakt na facebook'u
Filip Dowgiert

Postacie dostępne w grze to :
-Wróżka - Kapłanka
-Ghul - Kusznik
 

Ostatnio edytowane przez Manoni : 22-07-2016 o 22:55.
Manoni jest offline