Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2016, 13:15   #23
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Snajper

- Nie jest wyrzucona na śmietnik przez Ołów. Po prostu każda silniejsza optyka ma jakby tą Sztuczkę w sobie. I zostaje zachowana zasada, że daje oprócz tego 2x większy bonus do trafienia tyle, że jest to zamiast standardowego +1 za optykę +2 na zasadzie korelacji. Ale większość bonusu potrafi dać właśnie optyka więc na nią jest przeniesiony ciężar i całkiem słusznie moim zdaniem. Przy silnej optyce i strzałach na dalekie dystane można spokojnie uzbierać większy bonus nić dawniej ze Snajperem. No a poza tym niezbyt jest co się powoływać czy odwoływać skoro mecha kulania na snajperstwo jest całkiem inna niż w orginale.



@Emomaszyny

- No jest ta Sztuczka ale co dalej? Chce się coś zgadywać o blaszakach no to bierze się tą Sztuczkę. Nie bardzo wiem o co pytasz z tymi emocjami u maszyn. Ja więcej Sztuczek pod tym kątem nie kojarzę w tej chwili.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem