Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2016, 12:51   #3
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Osobiście kocham drowy z Forgotten Realms i ich trudne do ogarnięcia pomieszanie z poplątaniem, ale kliknąłem nie. W normalnym wypadku zaznaczyłbym Menzoberranzan lub inne drowie miasto (Ched Nasad), no ale jednak nie.

Nie chcę nikomu narzucać własnego zdania, ale naczytałem się o drowach już tyle, że uważam, iż gracze po prostu się wzajemnie pozabijają, bo "wszystko im wolno" lub po prostu nie będą odgrywać swego mrocznego elfa jak należy. Przynajmniej z mojej perspektywy, ponieważ moje obserwacje przyniosły właśnie takie wnioski, ale faktem jest, iż złym drowem się gra łatwiej niż dobrym (dobry drow nigdy nie jest do końca dobry).

Do tego wolałbym zagrać w D&D4.0 lub Pathfindera. Piątka ma swój urok, ale to "cofnięcie się do starych czasów" mi się nie podoba. Nie zagrałbym jej u nikogo innego, jak u mojego kumpla prowadzącego swą kampanię od dobrego roku.

Niemniej życzę powodzenia i długich, kreatywnych postów!

@Edit: I w sumie polecam każdemu podręcznik Drow of the Underdark.
 

Ostatnio edytowane przez Flamedancer : 26-07-2016 o 12:54.
Flamedancer jest offline