Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2007, 22:30   #21
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Można powiedzieć ze jestem podobna do ciebie- uśmiechnęła sie, wyglądało że jej złość powoli przechodzi -Tylko że ja pozbywam sie herezji, szerze słowo boże...- zamyśliła sie chwilkę nad tym co powiedziała, jej oczy zasnuła lekka mgiełka. Westchnęła. -Nazywam się Elizabeth, ale wielu zdrabnia moje imię, możesz sie do mnie zwracać jak ci wygodniej. - przez chwilę milczała, po czym spojrzała trochę podejrzliwie. -Wierzysz w Pana?- zapytała ni z tego ni z owego.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline