Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2007, 23:05   #22
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Słuchał co dziewczyna, po patrzał na nią przez chwile po czym znów odwrócił wzrok. Pomyślał "no nie, najpierw jakiś szaman potem jakiś fanatyk, ciekawe kogo dziś mi przyjdzie spotkać". Nagle spytała czy wierze w Boga. Przez chwile myślałem nad odpowiedzią. Czy faktycznie on istnieje i czy dopuściłby to tego, lub jak ktoś zręcznie to określił, czy spieprzyłby totalną zagładę. Na koniec odpowiedział:

- A czy wierzysz w Boga który ze złego świata zrobił by jeszcze gorszy. Jak dla mnie są dwie opcje, albo go nie ma albo spieprzył totalną zagładę i teraz gówno go obchodzimy. - zastanowił się czy wystarczy jej taka odpowiedź.

Odwrócił od niej wzrok i popatrzał w którym miejscu jest słońce. W jego oczach było widać tylko pustkę, cierpienie, samotność i bezdusznego człowieka który zrobi wszystko by zabijać to ścierwo przez całe jego zakichane życie.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline