Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2007, 23:56   #1
Angrod
 
Angrod's Avatar
 
Reputacja: 1 Angrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie coś
[komentarze] Zwierzątka


Tak tak, powtórnie użyłem "Wstępu do bajek" Ignacego Krasickiego, ale cóż miałem zrobić, jeśli został on napisany specjalnie do mojej sesji Jak mogliście zwrócić uwagę nie napisałem superdługiego wstępu i teraz się z tego wytłumaczę. Po prostu jest to bajka, a one nie są zbyt rozwlekłe trzeba znaleźć złoty środek, aby słuchający nie czuł niedosytu, ani nie zanudził się na śmierć. Mam nadzieję, że mnie to się w miarę uda.

Trochę spraw organizacyjnych.

Do sesji dostały się trzy osoby:
Frag - Zajączek
Kutak - Borsuk (A nie czapla jak się wszyscy spodziewali)
Niles Elmwood - Kogut

Jak mogliście zauważyć nie wprowadziłem wszystkich postaci jednocześnie (w zasadzie wcale nie wprowadziłem ale o tym zaraz). Zaczniemy od samego Kogucika reszta postaci dojdzie w trakcie postaram się żeby jak najszybciej.
Teraz co do wprowadzenia postaci Zajączek i Borsuk siedzą za kurtyną, a na scenę wychodzi Niles, który zaczyna według obowiązującego wszystkich schematu:

MG: prolog
Gracz: wprowadzenie postaci
MG: rozwinięcie akcji
Gracz: reakcja i takie tam


Jeśli ktoś chce dołączyć jako postać epizodyczna proszę wysłać mi koncept na PW.

Postarajcie dostosować styl wiersza do tego jaki w danym momencie będzie w moim ostatnim poście.

Na ten moment nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Czytajcie, pytajcie i komentujcie!
 

Ostatnio edytowane przez Angrod : 14-05-2007 o 13:31.
Angrod jest offline