Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 00:11   #13
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Latilen Zobacz post
A można się zgłosić, ale dołączyć dopiero w trakcie sesji? Bo ja przed 1 czerwca to nie dam rady :/...

Pewnie, będziesz tą czwartą osobą. Tylko dasz znać kiedy chcesz grać, by wiedzieć jak wplątać Cię do gry.


Proszę państwa mamy już trzy osoby. Założę temat w dziale Inne jutro, ale nie mam pojęcia o której godzinie Mam sporo roboty teraz z rozbudową scenariusza, a właściwie jego przebudową, tak by wasze postacie mogły w pełni zaistnieć z swoimi problemami, celami itp.

Zagrają:
-LeBron (trochę ubogie KP w stosunku do pozostałych, ale jestem pozytywnej myśli )
-julekpb (proszę bez pretensji jak się pogubię w postaciach i zdarzeniach historycznych )
-Serpentia ( pamiętaj o tym jak kobiety były traktowane w takich rolach )

To są trzej podstawowi gracze, jako czwarta dołączy Latilen. Nie mam jeszcze jej KP, ale ono w tej chwili niepotrzebne, a przyjmuje ją bo jej styl pisania podoba mi się. To chyba na tyle.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline