Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2016, 17:07   #19
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
Cytat:
Sesja jest storytelingowa, z elementami sandboxu. Przewiduję znikomy poziom mechaniki, jednak gdy mechanikę stosuję, jest to 5 edycja dnd. Gracze nie muszą znać mechaniki, toteż nie wymagam znajomości systemu, jeśli muszą coś wiedzieć, mogę sam im to wytłumaczyć.
psionik, myślę że nawet jak zrobisz wampira to po prostu nie będzie odstawał poziomem 'mocy' od maga z kulą ognia (~5-6 poziom w DnD 3.5, nie wiem jak w 5.0), bez względu na to jak mechanicznie potężna jest to kreatura w bestiariuszu do 3.5 czy 5.0. Tak zinterpretowałem słowa Amon, zupełnie bez sensu zresztą, bo ja nic nie mam tutaj do powiedzenia, a on zaraz wyjaśni Ci wszystko sam

Szkoda, że drowy to takie sztywniaki. Fajnie byłoby zagrać takim Tyrionem, ale w społeczności mrocznych elfów postać z miażdżącą deformacją fizyczną nie ma racji bytu. Wygląda na to że szykuje się drużyna Jaimie'ch
 
Krieger jest offline