Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2016, 21:46   #6
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Flamedancer Zobacz post
Dwóch wizardów w jednej grze? Nieee, wolałbym już grać kapłanem Nethysa (Mistyczny Teurg, bo jest bardzo klimatyczne, nawet bardziej niż u Mystry w FR), Calistrii lub Pharasmy czy coś. Dawno łotrem też nie grałem.

Kolejny czarodziej w takiej grze to dla mnie takie "zapełnienie miejsca niepotrzebnym czymś". W końcu ten i tak ma kontrolować pole, a nie rzucać blastami.

Niech zgadnę. Drugą zaniedbaną szkołą u Ciebie są uroki, co? =P
A jakże. Od strony zasad nie będzie to zbyt oryginalna postać, zresztą chciałem człowieka i nie mam aż takiego zacięcia do buildów. Jeszcze traity do wybrania mi zostały.

Jak łotrzyk w drużynie się szykuje, to lepiej przygotuję ten grease...
 
Lord Cluttermonkey jest offline