Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2016, 22:04   #141
Narina
 
Reputacja: 1 Narina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skałNarina jest jak klejnot wśród skał
Nie tak wyobrażałam sobie koniec sesji, o czym powiedziałam naszemu MG. Żałuję bardzo, że w takim miejscu i przy takim zadaniu polegliśmy. Liczyłam szczerze, że jeśli byśmy mieli zginąć, to jednak machając szabelkami w stronę Barghtorna. Cóż, trudno. Żałuję bardzo, że przygoda dobiegła końca tak nagle i tak szybko. Miałam chęć na więcej. Ale nie zawsze mogę mieć to, co chcę. Mówi się trudno, muszę przełknąć.

Dziękuję Wam za grę. Za to, że byliście cierpliwi i że mnie przyjęliście i chociaż tolerowaliście małą złodziejkę z rękoma w kieszeni. Dużo się od Was nauczyłam, wyciągnęłam wnioski na ewentualną przyszłość.

Wszystkim Wam i Każdemu z Osobna życzę powodzenia sesyjnego i zadowolenia z gry.

Jeszcze raz dziękuję!
 
Narina jest offline