Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2016, 11:03   #9
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Za dwa dni wyjdzie Horror Adventures, a wraz z nim cała masa klimatycznych i przerażających archetypów. Może trafi się diresinger, choć wydaje mi się, że widziałem coś podobnego - archetyp: SORROWSOUL z Ultimate Intrigue.

Planuję zrobić jakiś mały opis produktu, gdy już trafi w moje ręce. Z tego co czytałem to są tam korupcje, które potrafią zmienić postać w wampira lub wilkołaka, czy też inne monstrum. Do wykorzystania w sesji

Cytat:
Character options to help heroes oppose the forces of darkness, including horror-themed archetypes, feats, spells, and more!
Tortured Crusader to ciekawy archetyp paladyna. Już nie tyle rycerz w zbroi co skryty agent, walczący z umarłymi. Przypomniała mi się od razu postać Flamedancera

Cytat:
Expanded rules for curses, diseases, environments, fleshwarping, haunts, and deadly traps.
Mam dużo przeklętych przedmiotów, wiele chorób oraz trucizn, ale im więcej tym lepiej Fleshwarping za to wydaje się bardzo interesującym hasłem.

Cytat:
A detailed system to represent sanity and madness, giving you all the tools you need to drive characters to the brink and beyond.
Punkty Obłędu w D&D! To w połączeniu z kilkoma przeklętymi artefaktami, które potrafią zmienić paladyna w złoczyńce może okazać się przydatnym narzędziem dla MG.

A co do sesji oraz zgłoszeń to mam już ich pięć:
Wizard (Conjurer)
Rogue (Unchained)
Samurai (Ronin)
Oracle
Shaman
 
Warlock jest offline