Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2016, 11:30   #142
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Nim napiszę ostatniego posta parę słów ode mnie. Miał być raport, ale nie będzie. Będzie za to parę słów ode mnie. Na początek suche fakty. Pierwsza część trwała: 13-4-2013 do 07-03-2015, z przerwą dwumiesięczną. 722 posty. Druga część od 10-3-2015. Tutaj ponad 410 postów. Mówiąc kolokwialnie w pytę, bo nigdy nie grałem ani nie prowadziłem tak długiej i rozbudowanej sesji. Pewne założenia z początku trafił szlag, przechodząc w inne i tak wyszła pogoń za mitycznym tworem jakim został Bragthorne. Z normal fantasy wyszło mi epic fantasy, i to może dla jednych było zaletą a dla innych wadą. No dobra a teraz czas na jakieś rozczulenie się i <chlip chlip> zaczynamy. Weźcie chusteczki.

Panie i Panowie dziękuję wam. To wy uczyniliście tą sesję żywą. Wasz wkład, wasz trud zaowocował tym że ponad trzy lata ta sesja miała prawo bytu i istnienia. To gracze tworzą sesję, bo ja tylko coś tam dłubałem i podrzucałem wam ochłapy, na które rzucaliście się jak stado wygłodniałych wilków. To wy prowadziliście postacie i to dzięki wam miały one swoją wyrazistość i charakter. I ta sesja, to co przeżyliście, osiągnęliście to wasz sukces. Macie mój szacunek.

Nie będę tutaj nikogo wyróżniał bo nie mam tego w zwyczaju, ale każdy z was dał mi coś cennego. Wiedzę na temat moich błędów, tego co robię źle albo momenty gdzie za bardzo się zapędziłem. Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej, i że ten okres, który poświęciliście mi nie uważacie za stracony.

Sesja miała swoje wzloty i upadki, ale trwała. Czasem akcja nabierała rozpędu a czasem zwalniała. Czasem moje decyzje były może nie zrozumiałe, ale nie były one podyktowane tym by wam dowalić. Pewne motywy nie wyszły do końca, pewne motywy nie zostały ujawnione a pewne motywy mi nie wypaliły bo coś tam. Patrząc jednak na trzy lata, i was, graczy którzy dotarli tak daleko chylę przed wami czoła. Jesteście miel widziani na moich sesjach.

Na koniec chcę zwrócić uwagę na jedną rzecz. Tak na sam koniec. W drugiej części dołączyli do nas Narina, Nemroth i Balz. Chcę powiedzieć jedno. Naprawdę przyjemność to była i pozytywne zaskoczenie że, dotrwaliście do końca, tak dobrze poradziliście sobie z prowadzeniem postaci i tak fajnie wpasowaliście się w drużynę.

Podziękowania należą się wszystkim. Tym co zaczęli i polegli, co zaczęli i odeszli z różnych powodów. Dziękuję raz jeszcze. I oby do zobaczenia w kolejnych sesjach.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)

Ostatnio edytowane przez valtharys : 03-08-2016 o 19:30. Powód: Błędy
valtharys jest offline