Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2016, 08:58   #6
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
@Hakon

Postaci będą z kompletną pierwszą profesją, w pierwszych kilku odpisach zaczną życie "w nowym zawodzie".
Prosiłbym o autochtonów - ludzie. Czy Gospodarowie, Ungołowie, Norsmeni czy Dolganie? Wasza rzecz.
Szlachcic (tj. taki, który zajmuje się ino szlachcicowaniem) to postać, która moim zdaniem wymaga "zrobienia" profesji. Jako, że postaci będą na progu zaawansowanej profesji to niestety nie ma opcji, żeby ująć to w historii postaci a stan aktualny był inny.
Ekwipunek standardowy, tutaj też wiele nie obiecam bo teren przygody będzie dość surowy.
Wstępnie ilość graczy widziałbym 2-4. Nie chcę przesadzić, bo może się okaże, że Piździełusz ([Żul Zaciemnienie] Odmęty Artystyczne) ze mnie i nie ogarnę ludzi.
Jeśli chodzi o ewentualne kontynuowanie gry jestem elastyczny. Jeśli będzie chęć gry ja chętnie prowadzę, zależy tylko od towarzystwa.

@PanDwarf
Nie zrozum mnie na opak. Pisałem wczoraj, że "nie zamierzam". Więc niejako zabierając PP likwiduję GodMode. Albo zero, albo jeden. Pisząc w ten sposób w akapicie o mechanice chciałem jedynie zaznaczyć, że zazwyczaj nie pozwalam, aby BG ginęli od kostek. Czy to słuszne nie pytam bo zdania są podzielone, u mnie tak jest.
 

Ostatnio edytowane przez Avitto : 04-08-2016 o 09:42.
Avitto jest offline