Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2007, 15:56   #1
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
[komentarze]Aurea Dicta

Zakładam, bo autor sesji nie założył, a ja zanim coś napisze musze znać parę odpowiedzi

---------

Ja mam parę pytań i spostrzeżeń.
1. „pytasz się o jego imię i imiona towarzyszy”, a później pisze „Jego towarzysze już byli w łóżkach, dlatego nikt mu nie pomógł” to w końcu oni są tam czy nie?
2. „Cała militaria krakowska wyciągnęła włócznie” zdaje się, że w KP byłem w straży gnieźnieńskiej, ale to akurat mało ważny szczegół
3. Wieśniacy i militaria krakowska wyciągnęła włócznie i widły? Wiem, ze się czepiam, ale wyciągnąć widły to można z szopy :P

Sorry że tak zwracam uwagę na szczegóły, ale będziesz też grał w mojej sesji, a ja chce by tam było wszystko przejrzyście i logicznie pisane, dlatego będę zwracał uwagę na takie rzeczy w twojej sesji. Pozdrawiam
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline