Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2016, 08:44   #17
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Teoretycznie....

Cytat:
Kwestia częstotliwości postowania: Tempo postowania ustalamy na jak najczęstszą. Dbajcie jednakże o nie spowalnianie rozgrywki. W niektórych sytuacjach zdarzyć się może, że częstotliwość postów będzie większa. Lub mniejsza. Myślę więc, że 2 posty/tydzień to odpowiedni rytm. Nie bądźmy minimalistami. Ja postaram się nie być. Wolał też będę postować krócej a częściej. Prosił bym o zachowanie tej rytmiki: post MG, dzień (24h) na odpowiedź Graczy, post MG w przedziale 24h-48h po poście ostatniego Gracza. Bym miał czas przemyśleć co napisaliście. Zaznaczam jednak, że z racji spraw rodzinnych może być tak, że zniknę. I później się pojawię równie nagle. W takiej sytuacji poczekajcie na mnie bez kwękania. Wracając wrócimy do rytmiki i zostaniecie o moim powrocie poinformowani.
Cytat:
Wczoraj, 18:31
Czyli w tej chwili oficjalny deadline który sam Bielon sobie ustawił mija w niedzielę o 18:31
Później również - bo jest usprawiedliwiony nieobecnością....teoretycznie nieskończoną. W sumie skoro gramy, akceptujemy warunki.

Ja mam jeszcze inną teorię spiskową, ale to może zaczekać aż minie termin jego odpisu.
Warto też przeczytać jeszcze raz rekrutację. Może jakieś słowo klucz nam po prostu umknęło, przywalone emocjami?
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 05-08-2016 o 08:47.
Asmodian jest offline