Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2016, 18:51   #145
Nemroth
 
Nemroth's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetnyNemroth jest po prostu świetny
Mój ostatni post już jest. Więcej na temat samego zakończenia napisałem już na PW Valtharysowi. Pokrótce napiszę tylko: Szkoda że tak to się kończy.

Bardzo wam wszystkim dziękuję za grę. Dziękuje MG że przyjął mnie do sesji. Dziękuje tym bardziej bo to dzięki wam wszystkim wiele się nauczyłem jak chodzi o PBF. Valtharys jesteś świetnym mistrzem gry masz do tego talent jak i umiejętności. Asderuki, Grave Witch, Narina, Zombianna, Balzamoon, Dhratlach, Jaracz, Kerm, Komtur, piotrek.ghost, Pipboy79, Stalowy storzyliście super postacie i gra z wami była przyjemnością.

Pozdrawiam was wszystkich i kto wie, może do zobaczenia na innych sesjach! Trzymajcie się!
 
Nemroth jest offline