Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2016, 08:14   #7
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
No i pamiętajcie - tworząc KP - że chodzi o człowieka z NASZEGO ŚWIATA Cała historia opierać się będzie właśnie na przenikaniu tytułowego Dominium z Ziemią.

Jeśli znacie klimaty "Nigdziebądź" Neila Gaimana, "Kobierzec" Cliva Barkera, czy chociażby "Fionavarski gobelin" to wiecie o co mi chodzi

O klimat "przeniesienia" zwykłego człowieka do świata, którego nie zna. Świata, który rządzi się swoimi prawami. Świata, który bohater gracza będzie musiał poznać i zrozumieć by przetrwać.

Opowieść będzie survival horrorem. W stylu moich poprzednich sesji takich jak "Żniwiarz", "Spływ" czy "Rejs" może trochę nawiązywać do kilamtu Abandon All Hope czy mojego autorskiego Ymira i Harvestera które prowadziłem też na LI. No i - oczywiście KULT RPG! Kult RPG zawsze w horrorach rządzi.

Jako, ze rekrutacja idzie - jak na moje oczekiwania - raczej niemrawo (do tej pory dostałem TYLKO 1 KARTĘ POSTACI) to wyznaczam termin jej zamknięcia na 15 sierpnia 2016r.

Jeżeli pojawią się ludzie w oczekiwanej przeze mnie ilości - ruszam z sesją.

Jeżeli się nie pojawią - nie ruszam

Pozdrawiam i pamiętajcie, by osoby zainteresowane grą, zaznaczały to w tym wątku, bym wiedział, na czym stoję. Gdybyście mieli jakieś wątpliwości czy pytania to pytajcie.
 
Armiel jest offline