Wątek: Old World
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2016, 09:57   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ach, nie wiedziałem, że ludzie się aż tak wczuwają. Dla mnie te wszystkie Cthulhu, Shub-Niggurathy, czy Shoggothy można spokojnie zastąpić Upiornym Skrzydełkiem, Piankowym Marynarzykiem, czy Kurą z Kosmosu i film/opowiadanie/gra będą równie przyjemne. Wezmę jednak pod uwagę przekonania kulturowe gawiedzi, gdybym robił rekrutację. Tekst o możliwości przytycia w czasie przygody to był żart z licznika poczytalności z Zewu Cthulhu...

No, ale wracając do tematu: grałeś w SoM? Znasz kogoś kto by grał? Znasz inne takie krótkie zasady do prowadzenia podstawowych przygód w lochach? Mi na przykład spodobał się początek rozdziału z GURPS: Compaigns poświęcony przygodom. Tam w ramce napisali mniej więcej tak:
"Ten rozdział jest ci zbędny jeżeli poprowadzisz przygodę dla Eda, Harriego i Margaret Barbarzyńców, którzy wchodzą do lochu, zabijają potwory, zbierają łupy, a na koniec ścierają się ze smokiem. Ed ginie w starciu ze smokiem, Harry i Margaret uciekają. Koniec."
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem