Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2016, 17:54   #101
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Matrix, a może antypaladyn? Pasowałby do awanturniczego towarzystwa, szczególnie jakby był z Cheliax.
Nie jestem przekonany do antypaladyna prawdę mówiąc. Wolałbym już paladyna w drużynie. Chyba nie zawsze mamy zamiar działać za sprawę zła, co? Antypaladyński kodeks tego niestety wymaga, co IMO nie jest fajne.

I moim zdaniem antypaladyn nie pasuje do awanturniczego towarzystwa, ale to tylko moje wyobrażenie, bo jak ktoś mówi "Antypaladyn" bądź "Rycerz ciemności" to mam w głowie np. Arthasa z Warcrafta 3.

Cheliax jest państwem praworządnie złym, a antypaladyn bez archetypu jest chaotycznie zły. Pod ten kraj zostały stworzone odpowiednie klasy prestiżowe (np. Hell Knight Enforcer)

Ja tam oczywiście nic nie narzucam, to tylko moje zdanie.
 
Flamedancer jest offline