Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2016, 22:56   #4
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeszcze trawię ten pomysł, ale wstępnie jestem przekonany do takiej gry, tym bardziej, że 80% moich sesji było rozgrywanych na tych poziomach.
Nie tylko Twoich. Osobiście jako gracz brałem udział tylko w jednej kampanii, która przekroczyła 15 poziom, a jako MG w trzech. Wtedy każda z postaci to tak naprawdę odrębna sesja, prawie, że drugi MG, zdolny światotworzyć, bowiem osiągnęły już tak wiele, że nawet władcy królestw się przed nimi kłaniają (lub sami nimi są). Z jednej strony wymaga od Ciebie większej uwagi i skupienia się na postaciach graczy, a z drugiej strony masz też czas dla siebie, możesz rozciągnąć się wygodnie na fotelu i obserwować działania graczy - interweniować wtedy, kiedy sytuacja tego wymaga. W dwóch przypadkach zakończyłem opowieść wielką apokalipsą w postaci potężnego czerwia, tak wielkiego, że potrafił pochłaniać całe miasta, a któremu towarzyszyli potężne sługusy Tiamat (smoki) - tak dobrze to zadziałało, że w przypadku innej grupy odpaliłem podobny scenariusz z równie dobrym efektem. A w przypadku trzeciego razu, BG przejęli portfolio Bane'a po jego pokonaniu i sami stali się bogami siejącymi terror.

Cytat:
Gracze nie lubią odpuszczać żadnej walki.
Tak bardzo, że gdy im tego zabraknie to zaczną między sobą się bić
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 13-08-2016 o 22:59.
Warlock jest offline