Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2016, 18:43   #9
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Scenariusze są wciąż dobre, jeśli projektowane są jako sytuacje otwarte na kreatywność graczy. Bardziej niż o piaskownice chodziło mi o tempo wyzwań i kto je kontroluje (MP czy gracze) - piaskownice naturalnie robią to za pomocą spotkań losowych, więc tzw. problem "15-minute adventuring day" nie występuje.

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
W D&D większość nieudanych testów nie oznacza nic przykrego dla postaci i to jest do bani.
Proszę. Nie trzeba zmieniać gry, żeby zmienić swój sposób mistrzowania. Co prawda mam wciąż opory przed stosowaniem tego w walce (wyszłaby komedia, więc wystarczy mi sukces z kosztem przy pudle o 1 lub 2 punkty), ale do pozostałych testów na ogół stosuję, chyba że skrajnie nie pasowałoby to do fikcji.

Jeszcze stare dobre "say yes or roll the dice" oraz Mythic Fate Chart i żaden rzut nie będzie do bani.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 14-08-2016 o 19:02.
Lord Cluttermonkey jest offline