Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2016, 22:30   #103
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Ja w sumie nie wiem czy od czapki, bo każdemu może się nie podobać to, co ktoś ma do powiedzenia. Mnie raczej zdziwiło to, że od jednego Kolegi za ten sam temat dostałem dzień po dniu ujemną reputację. Jakich to wymagało zabiegów! Ile cudzych postów do "kliknięcia" by znów dać komuś minusa. No, chyba że ujemną reputację można dawać co dnia, nie wiem.

Śmieszne to troszkę i straszne. Ale co tam? Damy radę. Nie takie rzeczy... chciało by się rzec

Piszcie bo chciałbym wkleić posta przed wyjazdem na wakacje. I nie, nie lękajcie się. Mam podobno internet wszędzie, więc dam radę odpisywać.

Całuski łobuziaki. I podglądacze

p
b
.

Edit: by nie być gołosłownym:

Regulamin i jego zmiany 14-08-2016 15:42 Flamedancer Szukasz dziury w całym.
Regulamin i jego zmiany 12-08-2016 20:35 Hawkeye Negatywna reputa za wprowadzanie dużej ilości negatywnych emocji.
Regulamin i jego zmiany 12-08-2016 12:13 Flamedancer Szukasz dziury tam, gdzie jej nie ma. W ramach odpoczynku
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline