Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 17:19   #124
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
No niestety, dwóch graczy (Krieger i Hazard) wykruszyło się ze względu na brak czasu, ale głowa do góry panowie, bo zastanawiam się nad wprowadzeniem jednej nowej postaci, kiedy to bohaterowie dotrą do Endhome, ale póki co nic nie obiecuję.

Do sesji dostali się (kolejność przypadkowa):

- Kerm (Ranger)
- Nami (Hunter)
- Proxy (Sorcerer)
- Clutterbane (Wizard)
- Flamedancer (Investigator)
- TomBurgle (Skald)

Wyślę do was PW z prośbą o potwierdzenie swojego udziału w sesji, a przy okazji możecie już zajrzeć do komentarzy.

Dziękuję wszystkim za nadesłane karty postaci. Cieszy mnie bardzo, że było ich tyle (dwanaście aż!), ale niestety musiałem wybrać tylko sześciu spośród was. Pozostałe zgłoszenia będą u mnie na ławce rezerwowej, więc jeśli kiedykolwiek będę potrzebował nowego gracza to się do was odezwę.

Dla zainteresowanych zdradzę kryteria jakimi się kierowałem:
- KP (głównie strona fabularna, ale patrzyłem też na sam koncept postaci, czyli jej klasę oraz rasę, a także na wysiłek jaki gracz włożył w swoją postać)
- Ogólnie pojęta aktywność gracza (np. czy często zawala kolejki bez informowania lub znika z forum bez wieści)
- Posty (stara się pisać starannie, bez notorycznych i rażących błędów ortograficznych)

No i oczywiście człowiek to nie maszyna, więc odrobinę osobistych sympatii też było brane pod uwagę, ale na całe szczęście osoby, które znam i z którymi często grałem, wszystkie z powyższych podpunktów zdały na medal.

Proszę o zamknięcie rekrutacji i przeniesienie jej do archiwum.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline