Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 16:19   #1
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Zaginione Miasto

Witajcie orędownicy bogów, mistrzowie miecza i typki spod ciemnej gwiazdy! No dobra, skoro kiepskie powitanie mam już za sobą, to najwyższy czas przejść do konkretów:

1. Awatary waszych postaci nie powinny przekraczać 200 px szerokości.
2. Piszemy z trzeciej osoby.
3. Notoryczne spóźnianie się z odpisem (szczególnie bez informowania o tym) może poskutkować wyrzuceniem z sesji.
4. Materiały dodatkowe z których będziemy często korzystać. Będę je uzupełniał o kolejne informacje, kiedy to zajdzie taka potrzeba.
5. Częstotliwość postów jest zmienna, uzależniona od tego co dzieje się na sesji. O wszystkim będę was zawczasu informował.
6. Termin na napisanie pierwszego posta jest do soboty 20.08. Pierwsza kolejka będzie dłuższa niż pozostałe, ponieważ... (Patrz niżej)
7. Chciałbym abyście w pierwszych postach opisali i nieco przybliżyli innym graczom swoje postacie. Podróżujecie ze sobą trochę czasu (prawdopodobnie parę tygodni, ale wszystko zależy też od tego jak sami między sobą ustalicie), a więc zdążyliście poznać się nieco w tym czasie.
8. Ważne! Linki do waszych KP na Myth-Weavers wrzućcie do panelu gracza, w rubryce "Opis". Znacząco uprości mi to prowadzenie starć.


Mechanika
(HP/AC/HERO/INIT/EXP)
· Darriel (11/18/3/4/370)
· Hydrangea (8/14/3/8/370)
· Mesmir (9/14/3/2/370)
· Mitabu (-6/16/0/1/1120)
· Pirania (9/16/3/3/370)
· Valerand (8/11/3/11/370)

To chyba wszystko już co miałem wam ważnego do przekazania. Dziękuję za wspaniałe postacie jakie mi podesłaliście i gratuluję dostania się do sesji. Życzę wam powodzenia, stosów skarbów i pięknych panienek (lub panów), no i nie zapominajcie o najważniejszym!

P.S. Niebawem pojawi się mój post wprowadzający i będziecie mogli uzupełnić swoje panele graczy.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 27-09-2016 o 18:03.
Warlock jest offline