Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 18:35   #7
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
No właśnie chyba nie. Raczej chcę porozmawiać w luźniejszej atmosferze, niż by wypadało w dziale technicznym, z tymi którzy w tamtym temacie widzieli jakieś zagrożenie, jakiś trolling etc. Tak normalnie, podając przykłady z dyskusji.

p
b
.

Najnowsze wieści:



Czy poważnie chodziło o jego wpis profilowy dotyczący zainteresowań, który był tam od czasu rejestracji na Forum?? Czy może jednak Kolega faktycznie szalał?? Nie wiem gdzie zapytać bo temat "Warn-komedia" został prewencyjnie zamknięty

Proszę grzecznie o informację w tej kwestii, bo nie ukrywam, że żal mi utraconego Gracza. I Kolegi.

p
b
.
Zdaje się, że kolega miał dość długo taryfę ulgową, skoro jemu wolno było tak długo używać wulgaryzmu w profilu, mimo że regulamin forum [punkt 5] tego zakazywał. A że szanowny kolega nie raczył tego poprawić, mimo wielu upomnień ze strony Obsługi LI, i upomnienia te olał ciepłym moczem, to już jego problem i jego wina.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline