Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2016, 19:05   #9
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ryo Zobacz post
Zdaje się, że kolega miał dość długo taryfę ulgową, skoro jemu wolno było tak długo używać wulgaryzmu w profilu, mimo że regulamin forum [punkt 5] tego zakazywał. A że szanowny kolega nie raczył tego poprawić, mimo wielu upomnień ze strony Obsługi LI, i upomnienia te olał ciepłym moczem, to już jego problem i jego wina.
Jaki wulgaryzm? Nie widzę tam żadnego wulgaryzmu.

Chodzi o to co ma wpisane w zainteresowaniach? Spójrzmy zatem do Słownika PWN!
w.[co by i mnie nie przyczepili się przeciwnicy słownika PWN] - definicja, synonimy, przykłady użycia
ó.[co by i mnie nie przyczepili się przeciwnicy słownika PWN] - definicja, synonimy, przykłady użycia
d.[co by i mnie nie przyczepili się przeciwnicy słownika PWN] - definicja, synonimy, przykłady użycia
k.[co by i mnie nie przyczepili się przeciwnicy słownika PWN] - definicja, synonimy, przykłady użycia
a.[co by i mnie nie przyczepili się przeciwnicy słownika PWN] - definicja, synonimy, przykłady użycia
Widzisz? Żadne z tych słów nie jest wulgaryzmem również i zdaniem twórców tego słownika. sjp.pl podaje, że jedno z powyższych słów to wulgaryzm, ale sjp.pl jest tworzone przez anonimowych januszy, a słownik PWN jest ze znanego wydawnictwa PWN. Pewnie, że mogą się mylić, ale wolę ufać temu wydawnictwu niż jakimś internetowym typkom. Przynajmniej jeśli chodzi o te konkretne słowa.

[wpiszcie sobie do słownika pwn jakiś rzeczywisty wulgaryzm to wyświetli się skrót "wulg."]

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Dobrze, że na Mansfelda nie trafiłeś. Ten to dopiero lubował się w negatywnych reputkach...
Mansfeld też uczestniczył w dyskusjach. Tu, częściowo, inaczej.
Mansfeld, z tego co pamiętam, awanturował się o swoje przekonania odnośnie gier fabularnych, a nie o czyjeś wątpliwości. Nie zakazywał ludziom innych poglądów, wyzywał ich od głupków za jego zdaniem głupie poglądy. Nie pamiętam, żeby komuś napisał coś w stylu "zamknij mordę bo albo nie masz honoru albo powinieneś być zbanowany że otwierasz mordę". Trochę mi to przypomina sławną wypowiedź z jednego z procesów "Ja ci zabraniam oddychać! Ja ci zabraniam żyć!"
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 15-08-2016 o 19:17.
Anonim jest offline