Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2016, 20:00   #6
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
OK, MTM, zrobiłem sobie talię, mogę grać. Daj znać jak będziesz chciał. Oczywiście talia jest z czapy, bo przecież nie pamiętam nazw kart i po opcji szukaj znalazłem sobie kilka kart ze słów kluczy.

Nie wiedziałem też ile talia powinna mieć kart, więc wziąłem ilość stąd: Standard event - The Decks to Beat - August '16 @ mtgtop8.com 26 terenów, 26 typków, 6 innych magyi.
Anonim, cieszy mnie Twój zapał
Ale spokojnie, powoli. To dopiero ankieta. Najpierw chcę zobaczyć, czy będzie z kim grać w większej grupie Potem założę odpowiednie tematy, w których będę tłumaczył obsługę programu oraz zasady gry. Będzie jeszcze jakiś temacik, w którym ustalimy termin rozgrywek.
Zobaczę jeszcze, jak będzie z komunikacją. W Cockatrice jest czat, ale z mojego doświadczenia wygodniej się rozmawia podczas gry. Będzie można ogarnąć jakiegoś TS'a, ew. Skype.
W planach mam sprawdzenie osobiście każdego gracza z osobna (jedna gierka testowa ze mną). Potem jeszcze pomyślę nad sposobem prowadzenia jakiś pierwszych turniejów i parowania Was do gry. No ogólnie jest sporo do przygotowania, ale bez obaw, moje chęci są. Czekam tylko na Was

Ankieta powisi trochę. Jeśli będzie już więcej chętnych, to zacznę startować z projektem, reszta będzie się mogła dołączyć potem.
Anonim, jak będę miał czas w tygodniu, to dam Ci znać. Póki co możesz popróbować z obcymi. Jak już chcesz sobie popykać i masz jakieś pytania co do gry/programu, to wal mi na PW.


E. Rossac, super, dzięki za zainteresowanie! Składaj, składaj, tutaj będziesz miał okazję sprawdzenia różnych kombinacji deck'ów
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline